Главная Статьи Коли переваги нижньої полиці перетворюються в недоліки

Коли переваги нижньої полиці перетворюються в недоліки

by AdminGWP

Плануючи мандрівку потягом, пасажири намагаються придбати квиток на нижню полицю. Є категорії, яким байдуже щодо м’ясця проїзду, але таких небагато.

Плюси нижнього ярусу та сусіди

За правилами залізної дороги пасажир увесь час мандрівки має знаходитися на своєму місці. Полиця, на яку придбано квитки, вважається пасажирським місцем. Претендувати на простір інших громадян такий мандрівник не має права. Для багатьох це твердження є новиною, оскільки в такому разі пасажиру з верхнього ярусу не можна користуватися рундуком, столиком. При цьому той, хто придбав проїзний документ на нижню полицю, має абсолютне право заборонити сусіду сідати на своє місце, розміщувати багаж внизу.
Пасажири, які спокійно відреагують на таку заборону, – рідкість. Тому виникають конфліктні ситуації, які може владнати провідник або начальник потягу. Щоб уникнути неприємностей, доведеться пускати пасажирів на нижню полицю хоча б на час обіду. Розміщення багажу також рідко викликає проблему. Якщо у рундуці є вільне місце, то речі пасажира з верхнього ярусу нікому не заважатимуть.
Доброзичливе ставлення до сусідів по купе, терпіння та вмінні не перетинати межу між проханням та нахабством – це базові умови вдалої подорожі.

0 комментариев

You may also like